biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler

Biyokimya malzemeleri, özellikle laboratuvar ortamlarının olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca hastanelerde ve veteriner kliniklerinde en çok başvurulan malzemeler de hiç şüphesiz biyokimya malzemeleri kategorisinin birer parçasıdır. biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler Bu malzemelerin satışını pek çok firma gerçekleştiriyor olsa da üretiminden sorumlu firma sayısı bir hayli azdır. Bizler bu sektörde yer almakta olan sayılı firmaların başında yer almanın gururunu yaşamaktayız. MOSLAB ailesi olarak hayata geçirmekte olduğumuz her bir hizmeti garanti vererek sizlerin beğenisine sunmaktayız. biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler Firmamız bünyesinde satışını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünler, uluslararası onay almış ve dünyaca ünlü firmaların ürünleri olduğu gibi aynı zamanda kendi üretmiş olduğumuz ürünleri de kapsamaktadır. Biyokimya malzemeleri satan firmalar arasında sektörde uzun dönemler yer almakta olan firmamız daima kendini yenilemekte ve son teknolojiden faydalanarak, uzman personellerimiz aracılığı ile pek çok ürünü sizlerin beğenisine sunmaktadır.


Biyokimya Malzemeleri


Biyokimya malzemeleri pek çok alanda kullanılıyor olsa da en çok hastane ve buna benzer alanlarda tercih edilmektedir. Bu kategoride yer almakta olan ürünler ise;
•    Pastör pipetleri,
•    Numune Kapları,
•    İdrar Stribi,
•    Vakumlu Edtalı Tüpler,
•    Vakumlu Jelli Tüpler,
•    Gliresin,
•    Doku Örnek Kapları,
•    Su numune şişeleri,
•    Metal Laboratuvar ekipmanları,
•    Distile sular,
•    Kimyasal ve Histokimyasal sular
•    Smear Kutuları gibi sıralanabilmektedir. 
Biyokimya Malzemeleri satan firmalar arasında yer almakta olan kurumumuz gerek yurt içi gerekse yurt dışına hizmet sunan deneyimli kadrosu ile meydan okumaktadır.  biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler 1997 yılında kurulmuş olan firmamız TS EN, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 ve ISO 22716:2013 belgelerine sahiptir. Firmamız gerek uluslararası standartları gerekse tüm yasal prosedürlerin gerekliliğini göz önünde bulundurarak müşteri ihtiyacına yönelik ürünleri satışa sunmaktadır. Sektörde yaklaşık 26 yılı geride bırakmış olan firmamız en kaliteli içeriklere sahip ürünleri sizlere sunmak adına kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir.


Biyokimya Malzemeleri Satan Güvenilir Firmalar


Her alanda olduğu gibi biyokimya malzemeleri satış ve üretimini gerçekleştirmekte olan firmalarda da yasal prosedürlere uygun hizmet vermek oldukça önemlidir. biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler Zira yanlış bir malzeme kullanılması tetkiklerin sorunlu çıkmasına neden olabilmektedir. Biyokimya malzemeleri satan firmalar arasında tüm yasal yükümlülükleri yerine getiren firmamızın biyosidal ürün ruhsatnamesi, tıbbi satış merkezi yetki belgesi bulunmaktadır. Belgeler sitemiz üzerinde yer almakta olan Kurumsal seçeneği üzerindeki sertifikalar bölümünde bulunmaktadır. Dilerseniz yetki belgelerimiz ve diğer sertifikalarımıza site üzerinden göz atabilirsiniz.


Biyokimya Malzemeleri Fiyatları


Biyokimya malzemeleri çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Ürün yelpazesinin bu denli geniş olması fiyatların farklılaşmasına neden olmaktadır. Firmamız tarafından üretimi ve satışı gerçekleştirilen biyokimya malzemeleri ürün tipi ve ürün miktarına göre değişkenlik göstermektedir. biyokimya laboratuvarında kullanılan araç gereçler Tamamen ihtiyaç ve taleplere yönelik satışını gerçekleştirmiş olduğumuz biyokimya malzemeleri bütçe dostu fiyatlara sahiptir. Sizler de klinik ve hastanelerinizde, hatta diğer laboratuvar alanlarında kullanabileceğiniz biyokimya malzemelerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN