mersin doku takip kaseti

Bir doku izleme kaseti kullanmak, hastanızın tıbbi verilerini kaydetmenin harika bir yoludur. mersin doku takip kaseti Doktorunuzun mümkün olan en doğru tanıyı koymasına yardımcı olabilecek bilgileri toplamanın basit ve ucuz bir yoludur. Doku takip kaseti fiyatları Moslab firmasında oldukça uygun fiyatlı bir biçimde satılmaktadır.


Leica IP C Kaset


Merkezi bir iş istasyonu olarak tasarlanan Leica IP C kaset yazıcı, yüksek verim ve dayanıklı baskı kalitesi sunar. Mürekkep, fiziksel aşınmaya ve kimyasal maruziyete karşı dayanıklıdır. mersin doku takip kaseti İster kapaklı kağıt mendil kasetlerine, ister önceden bantlanmış kasetlere baskı yapmanız gereksin, çözüm Leica IP C'dir. Eşsiz esneklik ve kalıcı okunabilirlik için üretilmiştir.
Piyasadaki diğer kağıt mendil kasetlerinin aksine Leica IP C, basılı etiketleri çözmeyen veya rengini bozmayan, kimyasallara dayanıklı bir mürekkep kullanılarak üretilmiştir. Mürekkep, Leica Microsystems ürünlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Sonuç olarak, silikon çiplere zarar verebilecek güçlü asitlere ve bazlara dayanabilir. Mürekkep ayrıca histoloji laboratuvarında güçlü kimyasallara karşı dayanıklıdır.
Leica IP C kaset yazıcıyla, çok zaman alan kasetleri manuel olarak etiketlemeye gerek kalmaz. Kasetler önceden bantlanmıştır ve baskı, histoloji işlemi sırasında okunabilir durumda kalır.


Süper Mega 


Bir Süper Mega kasetine sahip olmak şüphesiz bir lüks ama bir zorluk değil. Makine, standart boyutlu doku işleme kasetlerinin çoğuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve LIMS'nize veya Laboratuvar Bilgi Yönetim Sisteminize yüklenebilir. mersin doku takip kaseti Ek olarak, makine, gelişmiş hücre sayısı ve daha yüksek düzeyde doku tekdüzeliği için numuneleri otomatik olarak döndürme yeteneği dahil olmak üzere bazı şık özelliklere sahiptir. Makine ayrıca insan dokuları, hayvan ve bitki dokuları ve kemik gibi büyük numuneleri barındırma özelliğine de sahiptir. Ayrıca, çoğu standart boyutlu kaset için yerleşik bir yerleştirme yuvası ile birlikte gelir ve bu da makinenin kullanımını çok kolaylaştırır.
Makine, CellPath'in daha büyük makinelerini yapan aynı teknolojiyi kullanır, ancak çok daha büyük hacimli numuneleri işleme kapasitesine sahiptir, bu da daha verimli ve daha az hışırtılı bir çalışmayla sonuçlanır. mersin doku takip kaseti Ek olarak, makinenin büyük boyutlu numune kutuları, daha büyük numuneleri barındırmak için kolayca çıkarılabilir ve hızlı ve kolay bir şekilde yeniden konumlandırılabilir.


CellPath(r)


CellPath(r) Doku İzleme Kaseti veya patentli CellSafe(tm) + Biyopsi Kapsülü olsun, daha iyi ölçümler yapmanıza ve araştırmanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek iyi yapılmış bir cihaza güvenebilirsiniz. mersin doku takip kaseti Bu cihazlar, gelişmiş bir asetal polimerden üretilmiştir ve numunelerinizi verimli ve doğru bir şekilde işlemenize yardımcı olacak bir dizi rutin doku kaseti içerir. Bunlar, 30 x 26 x 4,92 mm H iç kısma sahip normal bir kaseti ve numune kaybını önlemek için tasarlanmış paslanmaz çelik uçlu ve kapaklı Küreleme Kasetini içerir.
CellPath(r) Doku izleme kaseti, mükemmel sıvı değişimi ve reaktif akışı sağlayan tescilli bir polimerden yapılmıştır. Bu ürün ayrıca dokunun hareket miktarını azaltan ve böylece güvenilirliği artıran benzersiz bir tutucuya sahiptir. Bu tasarım laboratuvar testlerinde de doğrulanmıştır.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN