histopatoloji üretimi

İster bir laboratuvar ister bir muayenehane için histopatoloji kitleri arıyor olun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı Histopatoloji Kitleri Üreticileri var. Büyük şirketlerden bu sektörde devleşmiş durumdalar. Bu şirketlerin hepsinin yüksek kaliteli histopatoloji kitleri ürettiği bilinmektedir. histopatoloji üretimi  Bu kitler için bakılması gereken firmaların başında Moslab gelmektedir.


HE Boyama


HE boyama, histolojide kullanılan en temel tekniklerden biridir. Bu yöntem çekirdekleri, sitoplazmayı ve diğer hücresel bileşenleri incelememizi sağlar. Çeşitli normal ve anormal hücre bileşenlerini göstermesinin yanı sıra hastalıkları tespit etmemize de yardımcı olur.
HE boyamada, hücresel bileşenleri ayırt etmek için hematein adı verilen bir asit boya kullanılır. histopatoloji üretimi Ek olarak, hemateinin pozitif iyonik yükünü güçlendirmek ve hemateinin dokudaki anyonik bileşenlere bağlanmasını iyileştirmek için bir mordan eklenir. Farklılaştırıcı, alkol veya zayıf asit olabilir.
İstenilen görünümü elde etmek için lekenin yoğunluğu ayarlanabilir. Bu, büyük ölçüde patoloğun deneyiminin ve kişisel tercihlerinin bir işlevidir. Ancak yoğunluk azalmaya başladığında boyama reaktiflerini değiştirme zamanı gelmiştir.


Masson-Goldner

 
Oksimoronun aksine, Masson-Goldner boyama kiti geçerli bir kittir. histopatoloji üretimi Kite gelince, üç boyama solüsyonundan oluşan bir koleksiyon: bariz Poncean-Fuchsin ve daha az bilinen açık yeşil SF ve koyu yeşil SF. Son ikisi, sırasıyla bağ dokusu ve kas liflerini zıt boyamak için kullanılır. En iyi yanı, dünyaya mal olmamasıdır.
Büyük soru, bu kitin ne kadar etkili olduğu? Tecrübelerime göre, daha pahalı boyama solüsyonları ile kıyaslanamaz. histopatoloji üretimi Bununla birlikte, insan örneklerinin histolojik analizi için en güvenilir kitlerden biridir. Bu nedenle, herhangi bir laboratuvarın donanımına değerli bir katkı sağlar. Ayrıca, tekrar tekrar kullanmanın zorluklarına dayanabilen, iyi düşünülmüş bir kittir.


Trikrom

 
Histolojide kullanılan boyalar arasında trikrom boyama en popüler olanlardan biridir. Bu yöntem kollajen ve düz kas liflerini tespit etmek için kullanılır. Boyama prosedürü nispeten basittir ve sadece bir saat içinde gerçekleştirilebilir. Bu boyalar kemik, kalp kası ve karaciğer patolojilerinin histolojisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Trichrome Stain Kit, doku kesitlerinde kollajen bağ dokusu liflerinin görselleştirilmesi için tasarlanmıştır. histopatoloji üretimi Bu kit sinyal amplifikasyonu, IHC reaktifleri ve frozen kesitler için optimizasyon içerir. 
İskelet sisteminin farklı bileşenlerine RGB trikrom uygulaması, yüksek kaliteli görüntüler verdi. Boyama tekniği aynı zamanda dekalsifiye edilmiş parafine gömülmüş insan dokularına da uygulandı. Boyama, yüksek düzeyde doku ayrımı ile sonuçlandı. Kalsifiye ve kalsifiye olmayan kemiğin ayrımına izin verdi. Osteosit dendritik/kanaliküler ağ da gözlendi. Bu ağ, bol miktarda dendrit ve kanalikülden oluşuyordu.
Bu firma, büyüyen bir biyoteknoloji şirketidir. Ürünleri immünolojiden sitolojiye kadar çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Şirket uzun zaman önce kuruldu, ancak ürün yelpazesi yıllar içinde genişletildi. Artık en yüksek kalitede histoloji reaktiflerini en uygun fiyatlarla üretebiliyorlar. Özel boyama çözümleri arasında Trichrome Stain Kit ve Movat Pentachrome Stain Kit bulunmaktadır, bunlardan ikincisi özellikle kan damarlarının incelenmesinde yararlıdır.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN