Kalecik Formalinli Örnek Kabı Üreten Firmalar

Formalinli örnek kabı sağlık sektöründe özellikle laboratuvar işlemlerinde tercih edilen bir tür malzemedir. Bu malzemelerin üretimi mutlaka denetlenerek gerçekleştirilmeli ve alanında uzman kişiler tarafından üretimi sağlanmalıdır. Histoloji ve patoloji laboratuvarlarının olmazsa olmazları arasında yer alan bu üründe birtakım solüsyonlar yer almaktadır. Sizler de formalinli örnek kabı üreten firmalar arayışı içerişinizdeyseniz bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız Tıbbi satış merkezi yetki belgesinin yanı sıra, ISO 22176 Sertifikası, ISO 13485 Sertifikası, ISO 9001 Sertifikası, Biyosidal Ürün ruhsatnamesi belgelerine sahiptir. Dilerseniz belgelerimizi internet sitemiz üzerinde yer alan kurumsal bölümündeki sertifikalar seçeneğinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Ürünlerin her biri son derece kaliteli materyallerden üretilmekte ve en doğru sonuçları alabilmenize yardımcı olmaktadır.

Önceden Doldurulmuş Formalinli Örnek Kabı

Formalinli örnek kabı önceden doldurulmuş bir şekilde kullanıma hazır olarak satışa sunulmaktadır. Firmamız tarafından geliştirmiş olduğumuz bu kaplar, histoloji ve patoloji için amaçlı alınan numunelerin saklanması adına üretilmiştir. Önceden doldurulmuş formalinli örnek kabı çeşitlerimiz %10 oranında tamponlanmış bir şekilde satışa sunulmaktadır. Ürünün kullanıma hazır olmasının en büyük getirisi bireylerin bu alanda kullanılan kimyasallara daha az miktarlarda maruz kalmasına yardımcı olmaktadır. Formalinli örnek kabı bu sayede kullanıcılarının büyük oranda işini kolaylaştırmakta olan bir ürün çeşididir. Aynı zamanda daha etkili sonuçlar alınması içinde elverişlidir. Bu kapların bir diğer özelliği ise sızdırmaz olmasıdır. Dışarıdan herhangi bir etkene maruz kalmadan korunma sağlar. İsteğe göre ölçü seçeneği imkânı da yer almaktadır. Sizler de Formalinli örnek kabı üreten firmalar arasında güvenilir ve alanında uzman bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Moslab olarak bu alanda gerekli tüm belgelere sahip bir şekilde satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Önceden Doldurulmuş Formalinli Örnek Kabı Kullanım Alanları

Önceden doldurulmuş formalinli örnek kabı özellikle laboratuvar ekipmanları üretimini gerçekleştirilen firmalar tarafından satışa sunulmaktadır. Bu ürünler sağlık alanında kullanılan ürünler olduğu için üretici firmanın tecrübesi ve yeterli bilgi birikimine sahip olması bir hayli önem arz etmektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan her bir personelimiz alanında uzman ve bu konuda eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Üretimini ve aynı zamanda satışını gerçekleştirdiğimiz formalinli örnek kaplar üstün kalite standartları göz önünde bulundurularak sızdırmaz özelliğe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler;
•    Devlet hastanelerinde,
•    Özel sağlık kuruluşlarında,
•    Patoloji laboratuvarlarında,
•    Tıp Fakültelerinde,
•    Özel tıbbi laboratuvarlarda tercih edilmektedir.


Önceden Doldurulmuş Formalinli Örnek Kabı Fiyatları

Farklı ölçülerde tasarlanabilen önceden doldurulmuş formalinli örnek kabı fiyatları hakkında tek bir rakam belirtmek mümkün olmamaktadır. Zira üretici firma ve tasarımda kullanılan malzemelerin kalitesi değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız bünyesinde satışa sunulan bu ürünler tamamen bütçe dostu olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca formalinli örnek kabı çeşitlerimiz kanserojen madde olan formadehitin temas oranını düşürmeye yardımcı olmaktadır.

 

Select Language

TEKLİF İSTEYİN