Hakkımızda

1997'de yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslararası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Medikal sektörüne hizmet vermektedir. MOSLAB Medikal Oluşum Sanayi ve Tic. Ltd. Şti; TS EN ve ISO 9001: 2000 belgeleriyle kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.

 
MOSLAB; olarak hedeflerimiz "Kalitenin sürekliliğini sağlamak" ve "Müşteri ilişkilerine değer vermektir." 

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen MOSLAB yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ 
MOSLAB olarak amacımız; ulusal, uluslararası standartlardan ve yasal mevzuatları dikkate alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmeti Dünya’nın her bölgesine en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Firmamız bu amacına, sunduğu hizmet ve kurduğu sistemde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimsemesi ve "Müşteri-Çalışan-Menfaattar" memnuniyetini sağlaması ile ulaşacağının bilincindedir. 

MOSLAB; hizmet verdiği sağlık sektöründeki rekabet gücünü artırarak topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmayı, faaliyet konusunda Ülkemizi yurtdışına bağımlılıktan kurtarmayı, isçi sağlığı ve is güvenliğini ön planda tutarak üretim yapmayı, kalite politikasını sürekli değerlendirmeyi ve güncellemeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır.