Hakkımızda

MOSLAB MEDİKAL OLUŞUM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ; Medikal sektörü içerisinde kendi imalatı olan ürünlerin yanında temsil ettiği uluslararası firmaların ürünlerini de deneyimli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında hizmete sunan, ayrıca TS EN ve ISO 9001:2015 – ISO 13485:2016 – ISO 22716:2013 GMP belgeleriyle kalite anlayışını kanıtlayan bir firmadır. 1997’de yazılmaya başlanan bu başarı öyküsünde;     

MOSLAB OLARAK AMACIMIZ; Uluslararası standartları ve yasal mevzuatları dikkate alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmeti dünyanın her bölgesine hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmaktır. Firmamız bu amacına, sunduğu hizmet ve kurduğu sistemde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek “Müşteri-Çalışan-Menfaattar” memnuniyetini sağlayarak ulaşacağının bilincindedir.   

 MOSLAB OLARAK İLKEMİZ; Hizmet verdiği sağlık sektöründeki rekabet gücünü artırarak topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmak, medikal konusunda ülkemizi yurtdışına bağımlılıktan kurtarmak, kalite politikasını sürekli güncellemek ve iş güvenliğini ön planda tutarak üretim yapmaktır.   

 MOSLAB OLARAK HEDEFİMİZ; “Kalitenin sürekliliğini sağlamak” ve “Müşteri memnuniyetini zirvede tutmaktır.” Bugün olduğu gibi gelecekte de MOSLAB yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler üretmeye devam edecektir.

TEKLİF İSTEYİN