mikrobiyoloji solüsyonu

Mikrobiyoloji solüsyonları üreticileri önde gelen üreticilerinden sadece birkaçıdır. Bu solüsyonlar, su ve havadaki bakteri, mantar, virüs ve diğer patojenlerin varlığını belirlemek ve izlemek için kullanılır. Bu ürünler laboratuvarlarda ve hastanelerde bir zorunluluktur. mikrobiyoloji solüsyonu Çevre testi, araştırma ve geliştirme gibi diğer alanlar için de yararlıdırlar.
Son yıllarda, şirket bir dizi yenilikçi ürün ve teknoloji geliştirdi. mikrobiyoloji solüsyonu Bunlar, karbapenemaz üreten organizmaların hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlayan RESIST test serisini içerir. Şirket ayrıca amplifiye DNA/RNA fragmanlarını hızlı bir şekilde tanımlamak için oligokromatografi kullanan yeni bir tescilli teşhis platformudur. Şirket, sürekli olarak araştırma enstitüleri, laboratuvarlar ve şirketlerle ortak projelerde yer almaktadır.


Mikrobiyoloji ve Teşhis


Mikrobiyoloji ve teşhis, mikroorganizmaları saptamak ve teşhis etmek için kapsamlı sistemler sunar. İnovasyon odaklı ve klinik mikrobiyologların ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunarlar. Moslab'ın ürünleri, mikrobiyal patojenleri ve antibiyotik direncini test etmek için kullanılır. Ayrıca, ilaç toksisitesinin etkileri hakkında bilgi sağlamaya da yardımcı olurlar.
Moslab kısa süre önce bulaşıcı hastalık tahlilleri portföyünün genişletildiğini duyurdu. CE-IVD referans kitaplıklarına 238 yeni bakteri ve maya türü eklediler. mikrobiyoloji solüsyonu Ayrıca Mikobakteriler için bir PCR testi geliştirdiler. Moslab'ın yeni FluoroType(r) Mycobacteria PCR testi, güçlü LiquidArray(r) teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Mikobakterilerin tanımlanması için hızlı ve doğru bir çözüm sunar.
Saha Uygulamaları Uzmanı, teknik uzmanlık ve ürün tanıtımları sağlamak için doğrudan son müşterilerle çalışır. Ayrıca müşteri çözümlerini hazırlamada satış personeline yardımcı olur.


Moslab Teknolojileri


Moslab teknolojileri, yenilikçi ELISA cihazları, sarf malzemeleri ve çok çeşitli aksesuarlar şeklinde mikrobiyoloji çözümleri üretir. Bu ürünler, en zorlu uygulamaların zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. İster hastanede ister laboratuvarda veya bunların arasında herhangi bir yerde olun, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulabileceksiniz.
Moslab Teknolojileri, laboratuvar için en gelişmiş, yenilikçi ve uygun maliyetli çözümleri sağlama konusunda ortak bir vizyonu paylaşmaktadır. mikrobiyoloji solüsyonu Yüksek kaliteli ürünleri ve üstün müşteri hizmetleri ile tanınan Moslab Teknolojileri, rakipleri arasında mükemmellik konusunda itibar kazanmıştır. Şirketin ürünleri, etkileyici bir müşteri destek uzmanları grubu tarafından tamamlanan kapsamlı bir küresel satış gücü tarafından desteklenmektedir.


Mikrobiyal Bilgiler


Halkın bulaşıcı hastalıklar konusundaki farkındalığının artması, mikrobiyal bilgiler araştırmalarını ilgi konusu haline getirmiştir. Araştırmacılar, yaşamın kökenleri, biyokomplekslik ve mikrobiyal toplulukların nasıl etkileşime girdiği gibi konulara bakıyorlar. Bazı mikroplar insan ve hayvan sağlığı için tehdit oluştururken bazıları da durumumuzu iyileştirmek için faydalıdır.
Araştırmalar, bazı kronik hastalıkların mikrobiyal aracılı olduğunu ortaya koymuştur. mikrobiyoloji solüsyonu Bu, yeni tedavilere ve daha iyi terapötik stratejilere yol açabilir. Bu tür hastalıklara bazı örnekler rahim ağzı kanseri, koroner arter hastalığı ve diyabettir. Bu hastalıkların bir zamanlar esas olarak genetik yatkınlığın bir sonucu olduğu düşünülüyordu, ancak son bulgular bunların bakteriyel ve viral faktörlerden kaynaklandığını göstermiştir.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN