fıratmed numune kabı


Gerek hastaneler gerekse özel laboratuvarlar birtakım ekipmanlar ile çalışmalarını sürdürebilmektedir. İdrar tahlilleri en çok hastadan istenen laboratuvar işlemlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle böbrek ile alakalı fonksiyonlar hakkında bilgi edinmek amacı ile idrar tahlili istenmektedir. fıratmed numune kabı Ayrıca şeker hastalıklarının, safra ve böbrek taşlarının, enfeksiyonların da belirlenmesi adına bu işleme başvuru olabilmektedir. İdrarın sorunsuz bir şekilde laboratuvar ortamına taşınarak incelenmesi adına ise idrar tahlil kapları kullanılmaktadır. Bu kaplar kullanım alanına uygun olacak şekilde farklı alt kategorilere ayrılarak tasarlanmakta ve bu şekilde müşteriye sunulmaktadır. İdrar kaplarının doğru materyallerden üretilmemesi sonuçların yanlış olmasına sebep olabilmektedir.fıratmed numune kabı Zira bu kaplar sayesinde idrar laboratuvar ortamına taşınana kadar korunmaktadır. İdrar tahlil kabı firmaları arasında yer almakta olan firmamız sizlere bu alanda en titiz hizmeti sunmaktadır. Sizler de gerek hastaneler gerekse diğer pek çok alanda kullanabileceğiniz idrar kaplarına firmamız üzerinden kolayca ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İdrar Tahlil Kapları

İdrar tahlil kabı özellikle tıp dünyasında laboratuvar ortamında idrar ile ilgili inceleme amaçlı örnek alınan kaplardan biridir. Bu kapların boyutları ve özellikleri değişkenlik gösterebilmektedir. İdrar kültürü için kullanılan idrar tahlil kapları mutlaka steril olmalıdır. Aksi takdirde kapta yer alan mikrop, bakteri gibi unsurlar kültürü etkileyecek ve doğru sonuç alınamayacaktır.fıratmed numune kabı Firmamız tarafından satışa sunulan idrar tahlil kabı çeşitleri arasında steril kaplar da yer almaktadır. Sizler de tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında kullanabileceğiniz steril veya normal idrar kaplarını firmamız tarafından temin edebilirsiniz. Çoğu ürünümüz firmamız bünyesinde üretimi gerçekleştirilerek satışa sunulmaktadır. Bu kaplar tamamen tek kullanımlık özelliğe sahiptir. İdrar tahlil kapları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İdrar Tahlil Kabı Kullanım Alanları

İdrar tahlil kabı sağlık kuruluşlarında en çok talep gören laboratuvar ekipmanlarından biridir.fıratmed numune kabı İdrarın laboratuvara ulaşana kadarki süreçte zarar görmesini önleyerek yapısını korumasını sağlayan bu kaplar farklı özellikler ile üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. İdrar tahlil kabı genel olarak;
•    Hastane,
•    Laboratuvar,
•    Klinik araştırmalarda sıkça kullanımı gerçekleştirilen ürünlerdir.
Tek kullanımlık üretilmesi sebebi ile talep her daim mevcuttur. Sağlık alanında duyulan ihtiyaçlar neticesinde tasarlamış olduğumuz firmamızda satışı gerçekleştirilen her bir ürün kaliteli materyallerden elde edilmiştir. Sizler de idrar tahlil kabı satın almak istediğiniz takdirde gönül rahatlığı ile firmamıza başvurulabilirsiniz. Firmamız gerekli tüm izinlere sahiptir.

İdrar Tahlil Kabı Fiyatları

İdrar tahlil kabı fiyatları birçok unsur göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ürünün niteliği, paket içerisinde yer alan ürün sayısı, ürünün kalitesi, standartlara uyum göstermesi gibi etkenler fiyat üzerinde belirleyici unsurdur. Moslab bünyesinde satışa sunmuş olduğumuz idrar kapları tamamen bütçe dostudur. Üstelik steril idrar kültür kapları ve 24 saatlik idrar kapları da satın almanız mümkündür.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN