cerrahi sınır boyası


Histokimyasal laboratuvarlarda en çok tercih edilen ürün kategorilerinden biridir.cerrahi sınır boyası Özel boyalar olarak da adlandırılan bu maddeler dokular hakkında birtakım incelemeler yapılmasında tercih edilmektedir. Dokuların kimyasal içeriğini öğrenmek için doğru histokimyasal ürünler kullanmak yeterli olacaktır. Ayrıca dokuda kimyasal dağılımında incelenmesine yardımcı olur. Histokimyasal ürünler dokular ile alakalı araştırma yapılan tüm laboratuvarlarda bir ihtiyaç niteliği taşımaktadır. Ürünlerin doğru üretilmesi ise son derece önemlidir.[baslik Zira en çok tıp dünyasında tercih edilmekte ve insan sağlığı üzerine bilgi alınabilmesini sağlamaktadır. Yanlış üretimler incelemelerde yanlış sonuçlara ve bu doğrultuda yanlış tedavi uygulamasına kadar giden olumsuz bir süreci beraberinde getirebilmektedir. Bu da insan ve canlı hayatını tehlikeye sokmak anlamını taşımaktadır. Bizler kurulmuş olduğumuz günden bu yana sağlık alanında kullanılacak laboratuvar malzemelerinin üretimini son derece titizlikle gerçekleştirmekteyiz.[baslik Her bir ürünümüz test edilerek satışa sunulmakta ve bu sebeple güvenilirlik ilkesi gereğince tüm şartları karşılamaktadır. Sizler de histokimyasal üreticisi arıyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Histokimyasal Firmaları

Histokimyasal üreticilerine dikkat edilmesi gerekirken satışı gerçekleştiren firmanın da göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Zira üreticinin yanı sıra satıcı firmalarda da birtakım sorunlar söz konusu olabilmekte ve orijinal ürün satışı söz konusu olmayabilmektedir. Satıcı firmanın orijinal ürün satmış olduğundan emin olmak adına gerekli belgelerin mevcut olduğuna dikkat etmek gerekir.[baslik Firmamız bünyesinde satışa sunmuş olduğumuz histokimyasallar kendi üretimimizdir. Bu nedenle orijinal ürün dışında herhangi bir satışımız mevcut değildir. Bu kimyasallar uzman kimyagerlerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Sizler de laboratuvar alanlarınızda kullanabileceğiniz hazır histokimyasal maddeleri Moslab firmamız tarafından temin edebilirsiniz.

Histokimyasal Kullanım Alanları

Histokimyasal ürünler yani bir diğer adı ile özel boyalar canlıların dokularını incelemek amacı ile kullanılan bir takım sıvı maddelerdir. Bu maddeler özellikle tıbbi laboratuvarlarda tercih edilmektedir. Genel olarak kullanıldığı alanlar;
•    Devlet Hastanesi Laboratuvarları,
•    Özel Sağlık Kuruluşu Laboratuvarları,
•    Halk Sağlığı Laboratuvarları,
•    Tıp Fakültesi Laboratuvarları şeklinde sıralanabilir.
Firmamız bu alanda en kapsamlı hizmeti sizlere sunarak farklı boyutlarda üretilen histokimyasal maddeleri satışa sunmaktadır. Özel laboratuvarlarda uzman kimyager personellerimiz ile tasarlanarak satışa sunulan ürünlerimizin her biri uluslararası standartlara uygun niteliğe sahiptir. Sizler de doku incelemelerinde kullanabileceğiniz bu özel ürünlere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.[baslik Dilerseniz sitemiz üzerinde yer alan kurumsal bölümündeki sertifikalar seçeneğine tıklayarak mevcut sahip olduğumuz belgeleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Histokimyasal Fiyatları

Histokimyasal maddeler özel laboratuvarlarımızda test edilerek tasarlanmakta ve bu şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretim aşamasında büyük titiz çalışmalar sergilediğimiz bu maddeler farklı ölçülerde satışa sunulmaktadır. Bu nedenle ise fiyat konusunda bir rakam belirtmek mümkün değildir. Fakat kaliteden ödün vermeden uygun fiyat anlayışı üzerine hizmetlerimize devam etmekte ve bu sebeple bütçe dostu fiyatlandırmalar sunmaktayız.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN