el bilek ateli


Ortopedi ateli sağlık sektöründe oldukça sık kullanılan ürünlerden biridir. Kırık veya kemiklerde çatlama gibi durumlarda özellikle oynar eklemlerin sabit kalmasını ve bu sürecin daha kolay atlatılmasını sağlar.el bilek ateli Medikal ürünler arasında da yer alan ortopedi ateli pek çok firma tarafından üretiliyor olsa da mutlaka seçim yaparken dikkatli olunması gerekmektedir. Firmamız uzun dönemler önce sektörde yer almış olup bu alanda en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz her bir materyal kişinin sağlığı açısından bir risk teşkil etmemektedir.el bilek ateli Bu nedenle güvenle tercih edilebilir. Sizler de Ortopedi ateli üretin firmalar arasında işini benimseyen ve gerekli belgelere sahip olan bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ortopedi Ateli Çeşitleri

Ortopedi ateli kırık veya çıkık gibi durumlarda eklemlerin oynamasını önleyen birtakım ürünler bütününe verilen addır. Zira bu ateller farklı alt kategorilere ayrılabilmektedir. En çok tercih edilen atel çeşitlerinden biri el bileği atelidir. El bileği oynar eklem yerleri arasında yer alması sebebi ile sabit tutmak neredeyse mümkün olmayan bölgelerden sayılabilmektedir.el bilek ateli Gerek ameliyat sonrası destekleyici gerekse tedavi destekleyici özelliği bulunmaktadır. Ortopedi ateli arasında en çok rağbet gören bir diğer çeşit ise parmak atelleridir. Bu ateller özellikle çocuklarda düşme çarpma, parmak kırılması parmakta meydana gelen kesikler için kullanılmaktadır. Eklemin oynamasını engelleyerek derinin veya kemiğin daha doğru bir şekilde kaynamasını sağlar. Sadece çocuklarda değil yetişkinlerde de kullanılabilmektedir.el bilek ateli Firmamız bünyesinde satışa sunduğumuz atel çeşitlerinin her biri aynı zamanda kendi bünyemizde üretilmektedir. Sizler de atel çeşitlerine firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Parmak Ateli

Parmak en çok oynar eklemlerin bulunduğu alanlardan biridir.el bilek ateli Gerek ameliyat sonrası gerekse kesik, kırık, çıkık, çatlak gibi durumlarda oynamasının engellenmesi adına parmak ateli kullanımı önerilmektedir. Firmamız bünyesinde en kaliteli parmak atelleri üretilerek satışa sunulmaktadır. Ayrıca el ve ayak bileğine uygun farklı ortopedik atel üretimlerimiz de mevcuttur. Sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmez. Ortopedi ateli üretim ve satışı konusunda gerekli belgelere sahibiz. Sizler de gerek medikal ürünler satmış olduğunuz firmalarınız için gerekse hastane kullanımları için satın alabileceğiniz atel modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Ortopedi Ateli Fiyatları

Ortopedi ateli tasarım ve üretiminde kullanılan malzemelere göre fiyatlandırılmaktadır.el bilek ateli Ayrıca kullanım alanına göre çeşitlenen bu ateller yer aldığı kategoriye, üretiminin gerçekleştirilmiş olduğu firmaya göre de fiyatlandırmalara tabii tutulmaktadır. Moslab güvenilir ve alanında en tecrübeli laboratuvar ürünlerinin satışı ile üretimi gerçekleştiren firma olarak ön plana çıkmaktadır. Firmamızdan ürün satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ürün ve fiyatlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruları firmamız personellerine ileterek hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Select Language

TEKLİF İSTEYİN